O nas - Pastor
parallax background

O nas

Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Legnicy

Jesteśmy zespołem lekarzy, stomatologów ukierunkowanych na nieustanny rozwój zawodowy, mający na celu zapewnienie szerokiego wachlarza usług.

Od początku kariery dentystycznej uczestniczymy czynnie w podnoszeniu kwalifikacji, poprzez nieustanny udział w licznych kursach, konferencjach, szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Jednocześnie staramy się wyposażać gabinet dentystyczny w nowoczesne technologie i sprzęt umożliwiający wykonywanie usług na wysokim poziomie i zapewniający pacjentowi maksymalne bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Jako pierwsi w Legnicy rozpoczęliśmy nowoczesne leczenie endodontyczne (kanałowe) z użyciem mikroskopu operacyjnego, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie i umiejętności pozwalające sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom (udrażnianie wąskich, zakrzywionych kanałów, usuwanie złamanych narzędzi, zaopatrywanie perforacji a także leczenie endodontyczno-chirurgiczne).

W naszej Praktyce znajdziecie Państwo kompleksową pomoc niemal w każdej dziedzinie stomatologii włącznie z zaawansowaną chirurgią stomatologiczną i implantologią umożliwiającą pełną rehabilitację protetyczną wszystkich braków zębowych. Lokalizacja na miejscu w pełni wyposażonej pracowni protetycznej pozwala na wykonanie leczenia protetycznego w jeden dzień.

STOMATOLOGIA PASTOR

Poznaj nasz zespółLekarz dentysta stomatolog
Sławomir Pastor

slawek@stomatologia-pastor.pl

Właściciel, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalista Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. W swojej pracy zawodowej specjalizuje się w zabiegach z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej, stomatologicznej, chirurgii przyzębia, implantologii.

Oprócz chirurgii zajmuje się również leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem, stomatologią estetyczną, protetyką, stomatologią zachowawczą, leczeniem kompleksowym.

W swoim gabinecie zawsze stawia na profesjonalizm, rzetelność i kompetentność. Wyposaża go w najbardziej profesjonalny sprzęt i nowatorskie rozwiązania, co pomaga mu stawiać czoła nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom. Swoim pacjentom opracowuje indywidualne plany leczenia.


Lekarz dentysta stomatolog
Paulina Pyrek

paulina@stomatologia-pastor.pl

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Od początku swojej kariery zawodowej aktywnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach, głównie z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz protetyki. Nieustannie poszerza swą wiedzę i umiejętności na licznych kursach praktycznych. Swoim pacjentom stara się zapewnić jak najlepszą opiekę dbając o ich komfort i satysfakcje z leczenia. Chętnie podejmuje się pracy z dziećmi.

Prywatnie miłośniczka fotografii, górskich wycieczek i pięknej przyrody.


Lekarz dentysta
Andrzej Symovoniuk

andrzej@stomatologia-pastor.pl

Absolwent Iwanofrankowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego na Ukrainie 2010.

Po studiach ukończył studia nostryfikacyjne uzyskując dyplom na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w roku 2014 uzyskując pełne prawo wykonywania zawodu lekarza dentysty w Polsce. Absolwent prestiżowego szkolenia endodontycznego organizowanego przez Polskie Towarzystwo Endodntyczne (PTE) tzw. curiculum endodontyczne uzyskując najwyższe kwalifikacje w leczeniu kanałowym.

Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W klinice zajmuje się najtrudniejszymi leczeniami kanałowymi. Prywatnie mąż i ojciec 2 dzieci - wolny czas spędza z rodziną, miłośnik jazdy rowerem.


Rejestracja
Ewa Didyk

Asystentka stomatologiczna
Pani Karolina

Asystentka stomatologiczna
Pani Katarzyna

Technik dentystyczny
Agata Lenart

Technik protetyczny
Agnieszka Kowalska
FACEBOOK