parallax background

O nas

Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Legnicy

Jesteśmy zespołem lekarzy, stomatologów ukierunkowanych na nieustanny rozwój zawodowy, mający na celu zapewnienie szerokiego wachlarza usług.

Od początku kariery dentystycznej uczestniczymy czynnie w podnoszeniu kwalifikacji, poprzez nieustanny udział w licznych kursach, konferencjach, szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Jednocześnie staramy się wyposażać gabinet dentystyczny w nowoczesne technologie i sprzęt umożliwiający wykonywanie usług na wysokim poziomie i zapewniający pacjentowi maksymalne bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Jako pierwsi w Legnicy rozpoczęliśmy nowoczesne leczenie endodontyczne (kanałowe) z użyciem mikroskopu operacyjnego, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie i umiejętności pozwalające sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom (udrażnianie wąskich, zakrzywionych kanałów, usuwanie złamanych narzędzi, zaopatrywanie perforacji a także leczenie endodontyczno-chirurgiczne).

W naszej Praktyce znajdziecie Państwo kompleksową pomoc niemal w każdej dziedzinie stomatologii włącznie z zaawansowaną chirurgią stomatologiczną i implantologią umożliwiającą pełną rehabilitację protetyczną wszystkich braków zębowych. Lokalizacja na miejscu w pełni wyposażonej pracowni protetycznej pozwala na wykonanie leczenia protetycznego w jeden dzień.

STOMATOLOGIA PASTOR

Poznaj nasz zespółLekarz dentysta stomatolog
Sławomir Pastor

slawek@stomatologia-pastor.pl

Właściciel, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalistą Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. W swojej pracy zawodowej specjalizuje się w zabiegach z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej, stomatologicznej, chirurgii przyzębia, implantologii.

Oprócz chirurgii zajmuje się również leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem, stomatologią estetyczną, protetyką, stomatologią zachowawczą, leczeniem kompleksowym.

W swoim gabinecie zawsze stawia na profesjonalizm, rzetelność i kompetentność. Wyposaża go w najbardziej profesjonalny sprzęt i nowatorskie rozwiązania, co pomaga mu stawiać czoła nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom. Swoim pacjentom opracowuje indywidualne plany leczenia.


Lekarz dentysta stomatolog
Paulina Pyrek

paulina@stomatologia-pastor.pl

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Od początku swojej kariery zawodowej aktywnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach, głównie z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz protetyki. Nieustannie poszerza swą wiedzę i umiejętności na licznych kursach praktycznych. Swoim pacjentom stara się zapewnić jak najlepszą opiekę dbając o ich komfort i satysfakcje z leczenia. Chętnie podejmuje się pracy z dziećmi.

Prywatnie miłośniczka fotografii, górskich wycieczek i pięknej przyrody.


Lekarz dentysta
Andrzej Symovoniuk

andrzej@stomatologia-pastor.pl

Absolwent Iwanofrankowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego na Ukrainie 2010.

Po studiach ukończył studia nostryfikacyjne uzyskując dyplom na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w roku 2014 uzyskując pełne prawo wykonywania zawodu lekarza dentysty w Polsce. Absolwent prestiżowego szkolenia endodontycznego organizowanego przez Polskie Towarzystwo Endodntyczne (PTE) tzw. curiculum endodontyczne uzyskując najwyższe kwalifikacje w leczeniu kanałowym.

Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W klinice zajmuje się najtrudniejszymi leczeniami kanałowymi. Prywatnie mąż i ojciec 2 dzieci - wolny czas spędza z rodziną, miłośnik jazdy rowerem.


Rejestracja
Ewa Didyk

Asystentka stomatologiczna
Pani Karolina

Asystentka stomatologiczna
Pani Katarzyna

Asystentka stomatologiczna
Pani Milena

Technik protetyczny
Agnieszka Kowalska

Technik protetyczny
Irena Prokopczak

Technik dentystyczny
Agata Lenart
FACEBOOK